Rohkem tagasipöörduvaid kliente ja rohkem aega klientide jaoks. Valige Magento.

E-kaubandus

Äritegevus ja keskne kontseptsioon

Kesksed edutegurid on alati samad, hoolimata sellest, kas tegemist on veebipõhise suhtlusteenuse, veebiteenuse, kogukondliku klienditeenuse või mobiilirakendusega.

Kõik põhineb ärieesmärkide, -vajaduste ja olukorra mõistmisel. Selline käsitlusviis võimaldab kavandada ja luua kontseptsiooni, mis lihvitakse lõpuks teemandiks ning mis tagab nii ärieesmärgi elluviimise soovitud sihtrühmade seas kui ka suurepärase kasutajakogemuse. Soovime tagada eduka lõpptulemuse, tuginedes oma kogenud asjatundjate pädevusele konsulteerimise ja kontseptsioonide loomise valdkonnas.

Kontseptsioonide elluviimine

Ilma õigete tehnoloogiliste valikute ja rakendusmeetoditeta kujutavad isegi parimad kontseptsioonid endast vaid tühipaljast paberit (või prototüüpi). Soovime eesootavatele katsumustele astuda vastu tehnoloogiaga (nt Liferay, Atlassian) ja töömeetoditega, mis on välja valitud põhjalike kogemuste alusel. Parimal juhul luuakse kontseptsioone vahetult väljavalitud platvormi abil, mis võimaldab oodatust suuremat kulutasuvust.

Pidev areng

Veebipõhise teenuse elu algab alles pärast selle avalikustamist. Lahenduste olelusringi toetamiseks pakume nii pidevaid arendusteenuseid kui ka väga kvaliteetseid ja teenusele keskendunud hooldus- ja tugiteenuseid.

Mis on edasised sammud?

  • Töötame kontseptsiooni välja ja visualiseerime teie veebipõhise teenuse lahenduse.
  • Viime lahenduse ellu kiirete meetoditega, võttes seejuures arvesse teie äriühingu vajadusi.
  • Säilitame teie rakenduse ning pakume sellele kasutajatuge ja tugiteenuseid.
  • Arendame teenust analüüside ja ärivajaduste põhjal.

E-kaubandus

Ambientia loob äritegevuse jaoks olulisi e-kaubanduse lahendusi ning on sel alal asjatundja. Keskendume eelkõige laiaulatuslikumatele rakendustele, mis on nii äriühingutevahelise kui ka äriühingult tarbijale suunatud e-kaubanduse puhul kliendi äritegevuses kesksel kohal. Meie oskusteave hõlmab ärikesksete lahenduste väljatöötamist ja nende rakendamist teie valitud tehnoloogia abil.

Peale kavandamise ja e-poe loomise pakub Ambientia igakülgset tuge, hoolduslahendusi ja turvalist keskkonda, et tagada e-poe sujuv töö.

 

 

Sisesta enda e-posti aadress ja me võtame sinuga ühendust
This field is mandatory.

Kliendid

Magento

Magento - kvaliteetseim vabavaraline e-kaubanduse platvorm.

Magento on kaasaegseim ja soosituim veebipoe platvorm mille populaarsus on jätkuvalt tõusuteel ja mille põhjal valminud e-poode on maailmas enam kui 150 tuhat. Uuringud näitavad, et peaaegu iga neljas e-pood maailmas on ehitatud Magento platvormil. Kasutades Magentot kindlustad enda E-poe efektiivsuse ja selle tulevased edasi arendamise võimalused.

Iga endast lugupidav ja edasipürgiv kaubandusvaldkonnas tegutsev ettevõtja omab tänapäeval e-poodi. E-pood on teie toodete ja teenuste kataloog internetis mis võimaldab suurema vaeva ja kulutusteta müüa oma tooteid 24/7 üle maailma.

Järjest rohkem kliente sooritab oma ostud kodust lahkumata. E-kaubanduse populaarsuse kasvu on ennustatud ka tulevatele aastatele.

Magento e-poe puhul toimivad ka kõik eestis kasutusel olevad pangalingid ja tarneviisid.

Kontakt

Peep Mumm

Projektijuht

Service Desk

Tööpäeviti 8–16

Insolo OÜ

Registrikood: 12554910

Ambientia Tartu

Vallikraavi 2
51003 Tartu

Liferay Platinum Partner
Atlassian Experts Enterprise
Atlassian Experts Platinum
Magento eCommerce
Red Hat Advanced Partner