Rohkem tagasipöörduvaid kliente ja rohkem aega klientide jaoks. Valige Magento.

E-kaubandus

Äritegevus ja keskne kontseptsioon

Kesksed edutegurid on alati samad, hoolimata sellest, kas tegemist on veebipõhise suhtlusteenuse, veebiteenuse, kogukondliku klienditeenuse või mobiilirakendusega.

Kõik põhineb ärieesmärkide, -vajaduste ja olukorra mõistmisel. Selline käsitlusviis võimaldab kavandada ja luua kontseptsiooni, mis lihvitakse lõpuks teemandiks ning mis tagab nii ärieesmärgi elluviimise soovitud sihtrühmade seas kui ka suurepärase kasutajakogemuse. Soovime tagada eduka lõpptulemuse, tuginedes oma kogenud asjatundjate pädevusele konsulteerimise ja kontseptsioonide loomise valdkonnas.

Kontseptsioonide elluviimine

Ilma õigete tehnoloogiliste valikute ja rakendusmeetoditeta kujutavad isegi parimad kontseptsioonid endast vaid tühipaljast paberit (või prototüüpi). Soovime eesootavatele katsumustele astuda vastu tehnoloogiaga (nt Liferay, Atlassian) ja töömeetoditega, mis on välja valitud põhjalike kogemuste alusel. Parimal juhul luuakse kontseptsioone vahetult väljavalitud platvormi abil, mis võimaldab oodatust suuremat kulutasuvust.

Pidev areng

Veebipõhise teenuse elu algab alles pärast selle avalikustamist. Lahenduste olelusringi toetamiseks pakume nii pidevaid arendusteenuseid kui ka väga kvaliteetseid ja teenusele keskendunud hooldus- ja tugiteenuseid.

Mis on edasised sammud?

  • Töötame kontseptsiooni välja ja visualiseerime teie veebipõhise teenuse lahenduse.
  • Viime lahenduse ellu kiirete meetoditega, võttes seejuures arvesse teie äriühingu vajadusi.
  • Säilitame teie rakenduse ning pakume sellele kasutajatuge ja tugiteenuseid.
  • Arendame teenust analüüside ja ärivajaduste põhjal.

E-kaubandus

Ambientia loob äritegevuse jaoks olulisi e-kaubanduse lahendusi ning on sel alal asjatundja. Keskendume eelkõige laiaulatuslikumatele rakendustele, mis on nii äriühingutevahelise kui ka äriühingult tarbijale suunatud e-kaubanduse puhul kliendi äritegevuses kesksel kohal. Meie oskusteave hõlmab ärikesksete lahenduste väljatöötamist ja nende rakendamist teie valitud tehnoloogia abil.

Peale kavandamise ja e-poe loomise pakub Ambientia igakülgset tuge, hoolduslahendusi ja turvalist keskkonda, et tagada e-poe sujuv töö.

 

 

Sisesta enda e-posti aadress ja me võtame sinuga ühendust
This field is mandatory.

Meie lahendused on kasutusel

Magento

Magento - kvaliteetseim vabavaraline e-kaubanduse platvorm.

Magento on kaasaegseim ja soosituim veebipoe platvorm mille populaarsus on jätkuvalt tõusuteel ja mille põhjal valminud e-poode on maailmas enam kui 150 tuhat. Uuringud näitavad, et peaaegu iga neljas e-pood maailmas on ehitatud Magento platvormil. Kasutades Magentot kindlustad enda E-poe efektiivsuse ja selle tulevased edasi arendamise võimalused.

Iga endast lugupidav ja edasipürgiv kaubandusvaldkonnas tegutsev ettevõtja omab tänapäeval e-poodi. E-pood on teie toodete ja teenuste kataloog internetis mis võimaldab suurema vaeva ja kulutusteta müüa oma tooteid 24/7 üle maailma.

Järjest rohkem kliente sooritab oma ostud kodust lahkumata. E-kaubanduse populaarsuse kasvu on ennustatud ka tulevatele aastatele.

Magento e-poe puhul toimivad ka kõik eestis kasutusel olevad pangalingid ja tarneviisid.

Soprano ja Ambientia liitsid Magento e-poe tarkvaraarendusärid

Alates 01.07.2016 ühinevad Soprano Oyj omandis olevad Soprano Commerce Oy, Lemonline Oy ja Eesti ettevõte Pipfrog OÜ ning Ambientia Group Oy e-poe lahenduste ärid, Ambientia Ecommerce Oy ja Eesti ettevõte Ambientia Estonia OÜ. Ühinenud ettevõte eesmärgiks on kasvada Soome ja Baltikumi suurimaks Magento e-poe lahenduste pakkujaks.

Tehinguga kasvab Ambientia rahvusvaheliselt usaldusväärseks e-poe lahenduste valdkonna kujundajaks. Tänapäeval ei piisa enam e-poe ülesehitamise oskusest –  edu saavutatakse hea konsultandi, teenusedisaineri, andmeanalüütiku ja programmeerija oskusteabe abil. Samas tuleb olla ka klienditeenindaja, sisuarendaja, infoturbeekspert ning kaupmees. Ambientia aitab luua müügitöö vahendeid ja toimivaid teenuslahendusi, mida saab kasutada erinevates digikanalites.

Ambientia E-commerce'is tegutseb Eestis ja Soomes nüüdseks üle 30 Magento eksperdi. Ettevõtte käive kasvab hinnanguliselt 3-4 miljoni euroni ja tegevustulem peaks olema positiivne juba esimesel tegutsemisaastal.

„Meile ja meie klientidele on e-pood midagi palju enamat kui pelgalt tehnilises mõttes funktsioneeriv pood või selle ostukorv. Me tunneme oma kliendi äritegevust ja teadvustame, millist rolli mängib selles e-pood. Ühinemine annab meie klientide käsutusse senisest veelgi rohkem oskusteavet. Kanname hoolt selle eest, et ettevõtete struktuurimuudatused ei tekitaks praegustele klientidele segadust. Samuti tervitame Ambientias soojalt ka Soprano kliente," lausus Ambientia ärijuht Tero Tielinen.

Ettevõtete nimed ja lepingud jäävad esialgu samaks. Praeguses etapis ei eelda muudatused klientidelt mingeid toiminguid. Pärast suvist puhkuseperioodi võtame klientidega taas ühendust.

Kontakt

Peep Mumm

Projektijuht

Service Desk

Tööpäeviti 8–16

Ambientia Estonia OÜ

Registrikood: 12554910

Ambientia Tartu

Vallikraavi 2
51003 Tartu

Liferay Platinum Partner
Atlassian Experts Enterprise
Atlassian Experts Platinum
Magento eCommerce
Red Hat Advanced Partner