Arhiiv: Tehtud tööd

This is the custom post type Cases

Apollo klubi

Apollo suureks ja algselt hirmutavaks eesmärgiks oli siduda kõik teenused ja erinevad tarkvarad ühtseks toimivaks kliendiprogrammiks.

Klienti tuleb ostlemise eesti kiita

Apollo turundusgurud planeerisid järgmised kiidusõnad

 • Peale igat 100€ ostuajaloosumma täitumist 5€ kinkekaardi, mis kehtib limiteeritud aja.
 • 5€ kinkekaarti peab saama kasutada kõikides Apollo e-kanalites ja kassades.
 • Iga kümnes kinopilet tasuta.
 • Iga kaheksas Blenderi jook tasuta.

Klienti pidevalt premeerides tuleb ta tagasi või kasutab mõnda teist Apollo teenust, sest raamatut lugedes on ka tore smuutit juua.

 

Õnnestumiseks oli vaja

 • Kõikide erinevate tarkvarade andmebaaside kliendid võrrelda ja ühildada
 • Planeerida süsteem ja ette mõelda kõikvõimalikud kasutajalood ning probleemised kohad
 • Luua ühtne süsteem kuhu kliendiandmed ja paroolid salvestuvad
 • Luua kõikide platvormide vahel klientideandmete sünkimiseks automaatsed liidesed
 • Organiseerida 4 erineva tarkvaraarendus partneri ja mitme kliendi poolse osakonna vahelist tööd
 • Pidada tähtaegadest kinni

Antud 6 punti täitmine oli ka kogu protsessi kõige raskem osas, sest tarkvarasid ja portaale oli tõesti palju. Ambiential oli heameel programmlie oma osa anda.

Apollo klubi kliendiprogramm

Tänasel päeval näevad kasutajad erinevates Apollo e-keskkondades väga lihtsat pilti ja ei aimagi, kui palju higi pidid kümned inimese 5 erinevast ettevõttes valama.

Apollo klubi kingitused

 

Baltika Andmorefashion.com toodete müümine Amazonis

Baltika Group soovis pakkuda oma brändide Montoni ja Mosaici tooteid suuremale turule. Sealt sündis mõte pakkuda tooteid ka Amazoni vahendusel.

Eesmärgiks oli luua müüjale lihtsalt hallatav ja kasutajasõbralik lahendus

Mõttest sai lahendus, kus andmorefashion.com e-poest saadetakse tooted automaatselt Amazoni ning seal teostatud tellimused liiguvad tagasi e-poodi. Selline lahendus aitab kaupmehel lihtsalt ja mugavalt hallata oma tegutsemist rahvusvahelisel turul.

Baltika Amazoni müügilahendus

 

Suurteks väljakutseteks lahenduse loomisel olid:

 • Tooteatribuutide, tootepiltide ning kategooriate Amazoni standarditega vastavusse viimine
 • Amazonist tehtud tellimuse Magentole sobivasse formaati viimine

Amazoni müügilahenduse skeem

Amazonis müümine pakub Eesti kaupmeestele ja brändidele lisavõimalusi ning suurt turgu, mille ainsaks piiranguks on kõrge tarnehind.

APOLLO.EE

Apollo e-pood
Apollo e-kaubanduskeskkond on loodud Magento platvormile ning integreeritud erinevate majandustarkvarade ja hulgimüüjatega. Soprano tegeleb vastavalt kliendi soovile e-poe edasiarendusega ja pakub tuge kampaanialehtede ning soodustuste arendamisel.

Apollo online keskkonnast on võimalik osta nii tava-, kui ka virtuaalseid tooteid, tellida ajakirju või osta pileteid.

www.apollo.ee

Baltika Andmorefashion.com

Andmorefashion e-pood
E-tegu 2014 võitja AndMoreFashion pakub klientidele mugavat omni-channel kliendikogemust. Rahvusvahelisest e-poest saab soetada Baltika Grupi kõikide brändide tooteid Euroopas, Ukrainas, Venemaal.

Ambientia arendab igapäevaselt Andmorefashion.com e-poe platvormi, vastutab serveri tarkvara ja e-poe kiire töötamise eest ning aitab Baltika Gruppi Magento platvormiga seonduvates küsimustes.

www.andmorefashion.com

Home4you e-pood

Aitasime Evelektil e-poe platvormi vahetada luues uue home4you saidi Magento platvormile. Eesmärgiks oli säilitada esimeses faasis tulemusi toov e-poe funktsionaalsus ja segaduse vältimiseks kasutajaliidest võimalikult vähe muuta.

Esimeses faasis sai kohe juurde loodud lahendus, mis lubaks kasutajal lattu jõudvaid tooteid ette tellida, et kaupa kiireimini e-poes presenteerida.
Home4you Magento e-pood

Samuti on e-poe klientidel võimalik tooteid ostes lihtsasti jälgida, kas toode on Home4you laost kohe saadaval või tellitakse toode lattu alles peale ostuvormistamist.
Home4you Magento e-pood

Ostuvormistamise loomisel muutsime Magento tavapärast loogikat ehk tõime tarneviisi valiku esimeseks. Tänu sellele peab ostja ainult valitud tarnega kauba kohaletoimetamiseks vajalikud andmed sisestama. Loomulikult tegime ostuvormistamise ka ühele lehele.

Home4you e-poega saate lähemalt tutvuda www.home4you.ee

Mylook.ee e-pood

MyLook e-pood

MyLook toob Eestisse ja müüb tuntud brändide (nt Hubo Boss, Paco Rabanne jm) kvaliteetset originaaltoodangut. E-poega tegutsetakse nii Eestis kui Soomes. Koostöös Velvetiga pakkus Pipfrog Mylookile erinevaid kasutajaliidesega seotud töid ning arendas taustasüsteemid nõudlike funktsionaalsuste pakkumiseks.

www.mylook.ee

Surfhouse.ee e-kauplus

Surfhouse e-kauplus

Surfar OÜ on juba aastast 1994 spordi-ja vabaajakaupade jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis on asutatud Raoul Burmanni aka Papa poolt. Surfhouse on paljude surfi-, skate-, snow- ja spordibrändide maaletooja Eestis ja Baltikumis. Tuntumad neist näiteks CIRCA, ELEMENT, VOLCOM, EASTERN BIKES, ROLLERBLADE, FANATIC, GAASTRA, SLINSGHOT, LOFT, KONA, FORUM, SMITH jpt.

www.surfhouse.ee

SelfDiagnostics e-pood

SelfDiagnostics e-pood

SelfDiagnostics e-pood on Sinu parim teejuht enesediagnostikatoodete valdkonnas – kodustest tervise kiirtestidest kuni tervise jälgimiseks kasutatavate seadmeteni.

Ambientia aitas kliendile antud e-poega välismaa sihtturgudele laieneda.

SelfDiagnostics.co.uk

Kohvikkomeet

Kohvik Komeet

Kohvik Komeet sai alguse imepisikesest unistusest teha Tallinnasse oma väike kohvik, millest nüüdseks on välja kasvanud üks suur kohvik, kust laiub imeline vaade Tallinnale. Võiks öelda, et lausa linna parim vaade!

Ekohvik Komeet keskkonnas on võimalik endale lihtsalt ja kiiresti meelepärane tort välja valida ja koheselt ka tellida.

www.kohvikkomeet.ee

Fino.ee

Fino e-pood

Peamiselt Saksa mööbli müümisele spetsialiseerunud Fino mööblikaubamaja on SMG Möbel OÜ jaekliendile suunatud internetipood. Fino.ee valikus on tänase seisuga üle mitme tuhande erineva tooteartikli ja kaubavalik suureneb pidevalt.

www.fino.ee