Atlassian

Meie koostöö Atlassianiga on kestnud üle 10 aasta. Nende aastate jooskule oleme kõrgiema partnerlus tasemeni – Atlassian Platinum + Eterprise Solution Partner.

Oleme keskendunud mitmetele ITSM aspektidele ja kliendi tööprotsesside arendusele. Me konsulteerime, disainime ja loome reaalseid lahendusi. Pakume ka kasutajatoe teenuseid ja erilahendustega piloot projekte.

 

 

 

 

Magento

Magento on maailma üks populaarseimad e-poe platvorme. Ambientia on viimased 8 aastat Magentot peamise e-poe platvormina kasutanud. Pakume konsultatsiooni, kasutajaliidese disaini, programeerimist, projektijuhtimist ja kasutajatuge.

 

 

 

 

Red Hat

Meie koostöö Red Hat’iga algas koos Commercial Linux’iga peaaegu 15 aastat tagasi. Selle aja jooskul oleme erinevaid lahendusi omavahel integreerinud, pilve lahedusi loonud. Oleme Red Hat’i strateegiline partner Soomes.


 

 

Liferay

Ambientia on aastaid Lifray lahenduse abiga erinevaid ärilahendusi loonud. Oleme Liferay koolitaja, edasimüüja ja lahenduse pakkuja Euroopa suurima sertifitseeritud Lifray meeskonnaga.