Atlassian

Meie koostöö Atlassianiga on kestnud üle 10 aasta. Nende aastate jooskule oleme kõrgiema partnerlus tasemeni – Atlassian Platinum + Enterprise Solution Partner.

Oleme keskendunud mitmetele ITSM aspektidele ja kliendi tööprotsesside arendusele. Me konsulteerime, disainime ja loome reaalseid lahendusi. Pakume ka kasutajatoe teenuseid ja erilahendustega piloot projekte.

Atlassian Platinum Enterprise Solution Partner

 

 

 

 

Magento

Magento on maailma üks populaarseimad e-poe platvorme. Ambientia on viimased 8 aastat Magentot peamise e-poe platvormina kasutanud. Pakume konsultatsiooni, kasutajaliidese disaini, programeerimist, projektijuhtimist ja kasutajatuge.

Magento Professional Solutions Partner

 

 

 

 

Red Hat

Meie koostöö Red Hat’iga algas koos Commercial Linux’iga peaaegu 15 aastat tagasi. Selle aja jooskul oleme erinevaid lahendusi omavahel integreerinud, pilve lahedusi loonud. Oleme Red Hat’i strateegiline partner Soomes.

Red Hat Premier Business Partner
 

Liferay

Ambientia on aastaid Liferay lahenduse abiga erinevaid ärilahendusi loonud. Oleme Liferay koolitaja, edasimüüja ja lahenduse pakkuja Euroopa suurima sertifitseeritud Liferay meeskonnaga.

Liferay Platinium Service Partner