Jira Service Desk lihtsustab klienditeenindust

Jira Service Desk põhineb Jira platvormil, mis on Atlassian tarkvarafirma väljatöötatud ülesannete haldamise tarkvara. Jira eesmärk on lihtsustada teenuste haldamist.

Jira Service Desk muudab klienditeenindussüsteemide üles seadmise lihtsaks. See toimib suhtlustööristana klientide ja klienditeenindajate vahel ning aitab hallata kasutajatoe päringuid.

Kasutajate poolt saadetud päringud on Jira teeninduskeskuse aluseks. Jira kommunikatsioonivahenditega näevad nii kasutaja, kui ka klienditeenindaja pidevalt iga teenusenõude staatust. See aitab tagada suhtluse toimimist ja lihtsustab infopäringutele vastamist.

Klienditeeninduse tõhustamisega püüab Jira Service Desk suurendada klientide rahulolu. Õigesti kasutatuna võib see automatiseerida ka palju haldustööd ja seega vähendada kulusid.

Süsteem loob automaatseid aruandeid

Jira klienditoe platvorm esitab pidevalt graafikute ja tabelite kujul aruandeid. Tarkvara mõõdab muu hulgas ülesannete arvu, ülesannete liike ja aega, mis kulub hooldusjuhtumite lahendamiseks.

Lisaks põhiaruannetele on Jira kasutajatoe tarkvara lisa moodulitega võimalik klientide käitumise kohta keerukaid andmeid koguda, et neid hiljem töödelda.

Jira Service desk tarkvara on paindlik ja laiendatav

Atlassianil on palju lisateenuseid ja lisandmooduleid, mis laiendavad Jira teeninduskeskuse võimalusi.

Näiteks ettevõtte dokumendi halduse tarkvara Confluence aitab luua tõhusa andmepanga, mis võimaldab veebiteenuse kasutajatel oma probleeme ise otsida. Jira Service Deski kaudu lahendatud kliendi pöördumisi on Confluence’i andmebaasi lihtne lisada.